سفارش تبلیغ
هاست ایران
هاست ایران
دانشمندان، پاکترین مردم در خلق و خوی وکم طمعترین آنان در خلقت و طبیعت اند .و مرکّب آنان برتر از خون شهیدان است [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :13
بازدید دیروز :2
کل بازدید :19512
تعداد کل یاداشته ها : 22
99/8/9
8:21 ص

سلام. کتاب زیباتونو خوندم. رکوردم از چند روز رسیده به 20 روز می­خوام ریشه­ی شهوتمو بکنم!

سلام. کتاب معرکه بود، حال کردیم.

با سلام خدمت جنابعالی. اینجانب از تلاشهای بی­شائبه­ی جنابعالی به جهت تالیف کتاب ارزشمند «رهایی از خودارضایی» تشکر می­کنم. من این کتاب رو 5 ماه پیش به طور اتفاقی پیدا کردم که موفق شدم این گناه را ترک کنم. اجرکم عندالله.

مدتها بود بین من و خدا فاصله افتاده بود اما دیشب کتابتونو خوندم. نمی­دونم چقدر طول کشید اما زود تموم شد. دلم ریخت قلبم از خودم شکست. 26 سالمه. از دبستان گرفتارشم. یه دوست بد یادم داد. از وقتی تلنگر خوردم کلی گریه کردم. حالم بده و نمیدونم کجای جاده­ی کتابتون هستم اما مطمئنم خدا می­بخشه. دعاتون می­کنم. بازم تشکر. 

سلام. واقعا مرسی آقای شهباز. آخر یکی پیدا شد که درد و مرض ما نوجوونا رو بی­پرده بگه. خیلی استفاده کردم از کتاب خوبتون. خدا اجرتون بده. امیر. 

خیلی ممنون از کتاب خوبتون و خسته نباشی بهتون میگم.

سلام؛ نصف شبتون به خیر. ببخشید این موقع مزاحم می­شم. کتاب رهایی از خودارضایی رو خوندم. اونکاره نیستم ولی کنجکاویم باعث شد اونا بخرم و بخونم. صبح گرفتم و الان تمومش کردم. دمتون گرم واقعا کتاب باحالی بود. آیه­هاش و مناجات آخرش منو به گریه انداخت. اجرتون با خدا.

سلام کتاب رهایی از خودارضایی رو تهیه کردم و خوندم. کتاب زیبا و مفیدی بود. اجر شما با همون سید الشهدایی که از وقتی رفتم زیارتش انگیزه­ام برا ترک گناه صد برابر شده.

سلام. من یکی از خوانندگان کتاب رهایی از خودارضایی هستم. خواستم ازتون تشکر کنم. پس از ده سال اکنون 8ماهه که توبه کردم هر چند جوانیم تباه شد و آثارش بر جسمم هست ولی هنوز به رحمت خدا امیدوارم که سلامتی رو دوباره بهم هدیه کنه. بازم ممنون.

ممنونم. اجرتون با آقا امام زمان (عجل­الله­تعالی­فرجه) گفتم اگه کتابتون خواست تجدید چاپ بشه سرنوشت منو برا جوونای هم سن و سال من بگین تا از ترک کردن ناامید نشن. التماس دعا.

با سلام من کتاب «رهایی از خودارضایی» رو خوندم. بهم خیلی کمک کرده و ازتون تشکر می­کنم. می­خوام این کتاب رو بین دوستام پخش کنم. 

 

سلام! کتاب «رهایی از خودارضایی» را از نمایشگاه کتاب خریدم. تقریبا یه روزه خوندم، مختصر و مفید، خدا قوت. نثرتون قشنگه موضوعش هم کاربردیه...

پیامک اول (پیش از مطالعه): سلام! دکتر کجا که از درون متلاشی شدم؟ خودمو خوار و ذلیلِ شکست­های پی در پی احساس می­کنم. دیگه از دست رفتم چون هیچ دارویی بر من اثر نکرده.

پیامک دوم (پس از مطالعه): سلام! خیلی احساس سبکی و شادی می­کنم از دیروز صبح که غسل کردم و نماز خوندم تا حالا بهترین لحظات رو داشتم. دیشب با خدا مناجات کردم و به یاد امام رضا علیه­السلام که خیلی دوسش دارم اشک ریختم. خواستم از شما تشکر کنم. فقط دعا کنید این حالت ادامه داشته باشه.